Új gyermek háziorvos a Lőcsei utcában

Január ötödikén kezdte el gyógyító munkáját dr. Szabó Viktória a Lőcsei úti háziorvosi rendelőben, január 22-én találkozott Rózsa András polgármesterrel. Kecskemétről költözött fel két éve a lányával a fiatal doktornő, aki múlt év novemberében tette le szakvizsgáját csecsemő- és gyermekgyógyászatból. „Az fogalmazódott meg bennem, hogy én körzeti háziorvos szeretnék lenni, de már nem Kecskeméten, hanem … Bővebben: Új gyermek háziorvos a Lőcsei utcában