Ötven éve élnek az Ond vezér útján

Különleges jubileumi szomszédünnepet tartottak az Ond vezér útja 39-47. számú épület ötvenedik évfordulója alkalmából a ház lakói. Cseh Ildikó, a ház közösképviselője álmodta meg az épület mögötti térre a bográcsozással egybekötött retro partyt, melyen együtt ünnepeltek a közelmúltban beköltözők az első lakókkal, akik közül harminchárman még mindig a háztömbben élnek. Az eseményre meghívást kapott Rózsa … Bővebben: Ötven éve élnek az Ond vezér útján