Olimpiai bajnokkal találkoztak a táborozók
A nyári napközis tábor utolsó hetére is maradt meglepetésvendég a Kövér Lajos utcai Varga Zoltán Sporttelepen. Augusztus 27-én ugyanis az olimpiai bajnok, világbajnoki ezüstérmes, kétszeres Európa-bajnok vízilabdázó, a magyar férfi vízilabdaválogatott korábbi szövetségi kapitánya, Märcz Tamás látogatott el a táborozó gyerekekhez. Märcz Tamás ismerősként érkezett a zuglói táborba, hiszen fiatal korában öt évig maga is … Bővebben: Olimpiai bajnokkal találkoztak a táborozók
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba